Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Sat 25 May 2019 22:30 Kemzeke Zaal t Koerken Molenstraat 60 min optreden
Sun 26 May 2019 17:40 Evergem OC De Burggave Grovermansdreef 60 min optreden
Thu 30 May 2019 21:30 In de feesttent Pater Ruttenplein 9200 Dendermonde optreden met heel wat artiesten , info volgt
Sat 1 Jun 2019 21:00 Tielt-Winge Zaal De Maere Leuvensestwg 187 fanbal Xena met verschillende artiesten
Sun 2 Jun 2019 19:00 Denderleeuw Visvijver Manchet Scherpstraat 62 60 min optreden
Sat 8 Jun 2019 0:00 huwelijk Shauny prive
Sat 15 Jun 2019 19:50 Dendermonde verdere info volgt nog
Sat 15 Jun 2019 22:00 Aalst prive huwelijk
Sun 16 Jun 2019 14:00 Moerkerke-Damme Feestzaal Carina-Bobosland Vissersstraat 97 2 delen om 14u en om 16u30 optreden met David Vandyck en Herbert Verhaeghe
Fri 28 Jun 2019 22:00 Melsele prive pensioen
Sun 30 Jun 2019 14:30 Oedelem 60 min optreden
Sun 30 Jun 2019 17:00 Blankenbergen thv vuurtoren in openlucht optredens vanaf 14u gratis inkom opnames Textradio
Sat 6 Jul 2019 21:00 Brakel buurtfeest prive
Sun 7 Jul 2019 17:00 Zele, in openlucht thv Cafe Palermo Kouter gratis evenement live uitzending WithYouTV
Sat 13 Jul 2019 22:00 Galmaarden meer info volgt
Sun 21 Jul 2019 0:00 Bredene tent Dahlia Feesten opgelet andere locatie gratis evenement
Sat 17 Aug 2019 21:00 Wachtebeke Camping Puyenbroek ( tent grote parking stacaravannen op domein Puyenbroek) 60 min optreden met claude en Fiers Filip
Fri 23 Aug 2019 22:00 Stabroeck prive
Sat 24 Aug 2019 19:00 Kortrijk Kamping Kitsch optreden met heel wat bekende en andere vedetten op verschillende podia ( meer dan 20 000 man)
Sat 24 Aug 2019 22:10 Aalst Roklijf zaal St Annazaal optreden met travestieshow
Sat 31 Aug 2019 20:00 Overmere Camping Noordzee Frans Broeckaertlaan 9a 60 min optreden gratis inkom
Sat 7 Sep 2019 22:00 Desteldonk Tent Lichterveldestraat 60 min optreden
Sun 8 Sep 2019 0:00 Oordegem prive verjaardag
Sat 14 Sep 2019 0:00 Izegem Feestzaal Bellvue , Bellevuestraat optreden voor mensen met MS
Sun 15 Sep 2019 21:00 Kalken Cafe Apres Sport koffiestraat 70 60 min optreden gratis inkom
Sat 26 Oct 2019 0:00 Koekelare zaal Bachelor fanbal Kira Corner met verschillende optredens oa Paspartou, Charlène NL
Sun 27 Oct 2019 0:00 Beeringen Hof ter Schaerbeek Slaagstraat 60 min optreden
Sun 3 Nov 2019 14:00 Aalst Halle 13 Hoge Vesten St Maartenfeest kinderen inschrijven
Sat 16 May 2020 0:00 Aalst prive huwelijk
Sat 18 Jul 2020 0:00 Ledegem prive huwelijk

Vragen? Stuur ze gerust