Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Sat 23 Oct 2021 21:00 Lennik prive Oktoberfest prive
Fri 5 Nov 2021 20:30 Idegem ( Geraardsbergen) Cafe Cindy's BAR'tje Ankerstraat 7 60 min optreden Winterkermis gratis inkom
Sun 7 Nov 2021 0:00 Aalst Halle 13 , Hoge Vesten Sint Maarten feest , inkom volwassenen gratis kinderen inschrijven voor pakje op 0472 55 61 87 ( Steve)
Sun 7 Nov 2021 14:00 Lebbeke zaal The Ritz Kerkstraat 42 Sint Maarten feest inschrijven 0472/ 380032 iedereen welkom
Fri 12 Nov 2021 21:30 Wieze prive
Sat 13 Nov 2021 0:00 Lokeren cafe New Prior, Markt 21 gratis inkom
Sat 27 Nov 2021 23:30 Nieuwkerken Waas ( bij Sint Niklaas) Ten Bos 33 prinsenbal
Sat 4 Dec 2021 0:00 Zelzate Cafe 't groenplein Groenplein 7 optreden met oa Marina Wally, Tony De paepe,...
Sun 5 Dec 2021 14:00 Liedekerke GC De Warande Opperstraat 31 tvv Warmste week met heel wat optredens van oa Sergio, Yves segers,...
Sat 11 Dec 2021 21:00 Merchtem prive jaarfeest KWB
Sun 12 Dec 2021 15:00 Sint Gillis Dendermonde Cafe Michty Blue Heirbaan 2 60 min optreden
Thu 16 Dec 2021 14:00 Aalst 't Apostelken ( kelderverdieping) Okra namiddag
Sun 19 Dec 2021 16:00 Denderleeuw (Iddergem) Parochiaal Centrum St Antoniusstraat 1 Kerstshow X-factor met oa Gino Verano , Nicky Jones, Luc Jones, Danny Brendo, Chris Moran , Noella, Ben, Dirk en Carine, Tante saar , Samantha Romanov
Sat 25 Dec 2021 15:00 Aalst namiddag Kerstfeest voor de minder bedeelden gratis inkom
Fri 31 Dec 2021 0:00 Lebbeke Kletterhof info en inschrijving via Els Voet , optreden met oa Gino Verano
Tue 4 Jan 2022 14:20 Gullegem Cyclocross optreden in publiekstent met Sergio en Sam Gooris
Fri 7 Jan 2022 0:00 Woubrechtegem 't Wijnantshof Kasteelstraat 26 60 min optreden samen met Youston en Frank Van Damme reservering gewenst op 0472/ 93 64 05
Sun 9 Jan 2022 0:00 Hamme Cafe De Nieuwe buren Vlierkouter gratis inkom
Sun 13 Feb 2022 0:00 Geraardsbergen Cafe @KuDa Zarlardingenstraat 100 Valentijnsevening
Fri 25 Feb 2022 22:00 Affligem Danscafe Brusselbaan 397 optreden in nieuwe zaak ( voorheen My Way)
Sun 27 Feb 2022 15:00 Zele zaal de Wiek Dendermondebaan 8 60 min optreden
Sun 6 Mar 2022 16:30 Lennik prive
Fri 11 Mar 2022 22:00 Ledeberg Theaterzaal Ledebergplein opening Carnavalsweekend Ledeberg
Sat 19 Mar 2022 0:00 Lennik (2de) prive
Sat 9 Apr 2022 23:00 Robby Huwelijk zanger Robby en Birgit
Sat 23 Apr 2022 18:00 Haaltert zaal De Kouter Middelkouter 10 nieuwe full-CD voorstelling en showavond AmbiDance kaarten in VVK: 0478/257720 optreden van Gino Verano , Frank Valentino, Danny Diego, Claude, CDV
Thu 5 May 2022 0:00 Zottegem cafe The flair, Kazernestraat 13 gratis inkom Pinksterenkermis
Fri 13 May 2022 0:00 Hooglede huwelijk prive
Sat 14 May 2022 0:00 Avermael prive communie en verjaardag
Sun 22 May 2022 14:00 Waasmunster feesttent Sousbeekstraat ( rechtover de kerk) 60 min optreden
Sat 11 Jun 2022 16:00 Eernegem Sporthal Bruggestraat 104 optreden voor radio Albatroaz.com met oa countryzangers/dansers , Don Martin en Shelsey
Sun 12 Jun 2022 20:00 Jabbeke Ontmoetingscentrum Vlamingveld 40 openingslied samen met kandidaten "verkiezing The Best male Model of the Universe 2022"
Sat 18 Jun 2022 0:00 Hamme zaal Hambiance fanbal Claude met optreden van Laura Lynn, ... kaarten 0493/ 589377
Sat 25 Jun 2022 23:55 Hemelveerdegem Café 't Karrewiel 60 min optreden
Fri 1 Jul 2022 0:00 Zele New Garden gratis inkom met nog optredens
Sat 2 Jul 2022 19:00 Tollembeek St Leonardus 40a gratis inkom mogelijkheid tot bbq
Sat 30 Jul 2022 0:00 Berlare Camping Bareldonk Schriekenstraat 37 verschillende optredens en BBQ mogelijk
Sat 13 Aug 2022 0:00 Zottegem cafe The flair, Kazernestraat 13 gratis inkom
Sat 13 Aug 2022 0:00 komt nog huwelijk prive (nieuw)
Sun 14 Aug 2022 0:00 Langdorp Fanfarezaal optreden met oa PartyPoppers, Madam zaza,...
Mon 29 Aug 2022 0:00 Hakendover leefgroep verjaardag prive
Sun 4 Sep 2022 0:00 Bredene Staf Versluys Kapelstraat 76 iedereen welkom
Sun 18 Sep 2022 0:00 Nieuwerkerken biertent op het kerkplein gratis inkom iedereen welkom

Vragen? Stuur ze gerust