Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Sat 14 Sep 2019 21:20 Izegem Feestzaal Bellvue , Bellevuestraat optreden voor mensen met MS
Sat 14 Sep 2019 23:55 Hoegaarden privefeest
Sun 15 Sep 2019 21:00 Kalken Cafe Apres Sport koffiestraat 70 60 min optreden gratis inkom
Fri 27 Sep 2019 14:30 Zedelgem prive 2x45 okra
Fri 27 Sep 2019 20:00 Aalst privefeest
Sat 28 Sep 2019 18:00 Drieslinter ( Brabant) Robby's Muziekcafe Stationsplein 15a sluitingsweekend van Robby's muziekcafe gratis inkom
Sat 5 Oct 2019 21:30 Ronse COC Ronse Nieuwebrugstraat 2 optreden met oa Matthias Lens en Steve Tielens inkom met eten : 23€ VVK zonder eten 15€ en aan de kassa zonder eten 17€
Sat 12 Oct 2019 22:00 Berlare prive
Wed 16 Oct 2019 20:45 Deinze optreden Femma
Sat 19 Oct 2019 0:00 Zele Zaal New Garden gratis inkom
Sat 26 Oct 2019 0:00 Koekelare zaal Bachelor fanbal Kira Corner met verschillende optredens oa Paspartou, Charlène NL
Sun 27 Oct 2019 0:00 Beeringen Hof ter Schaerbeek Slaagstraat 60 min optreden
Sun 3 Nov 2019 14:00 Aalst Halle 13 Hoge Vesten St Maartenfeest kinderen inschrijven
Sat 9 Nov 2019 22:30 Meeuwen-Gruitrode prive pensioen
Sat 30 Nov 2019 20:00 Denderleeuw Visvijver Manchet Scherpstraat 62 60 min optreden
Sat 8 Feb 2020 0:00 Oost Eeklo Parochiezaal verschillende artiesten
Fri 27 Mar 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 affiche met meer info volgt 3 dagen verblijf half pension drank en wijn aan tafel incl ( 138€ verblijf + eventueel 50€ bus)
Sat 28 Mar 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sun 29 Mar 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sat 11 Apr 2020 21:00 prive Dendermonde 60 jaar verjaardag
Sat 16 May 2020 0:00 Aalst prive huwelijk
Sat 23 May 2020 0:00 Kemzeke zaal 't koerken Molenstraat 60 min optreden tvv kinderkankerfonds
Sat 13 Jun 2020 0:00 Denderleeuw meer info volgt nog WithYouTV komt naar je toe ism Xfactor
Sat 13 Jun 2020 0:00 Denderleeuw "WithYouTv on tour " meer info volgt nog verschillende artiesten
Sat 4 Jul 2020 0:00 huwelijk prive prive Oordegem
Sat 18 Jul 2020 0:00 Ledegem prive huwelijk
Sun 19 Jul 2020 14:00 Bredene Info volgt later "WithYouTV on tour "
Sun 9 Aug 2020 15:00 Scheldewindeke Weidefeesten tent Hauwsestraat 60 min optreden
Sun 27 Sep 2020 14:30 Zedelgem 2x45 min
Sun 27 Sep 2020 20:00 Aalst prive
Thu 17 Dec 2020 14:00 Aalst okra
Sun 20 Dec 2020 0:00 Denderleeuw Kerstshow x factor

Vragen? Stuur ze gerust