Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Sat 2 May 2020 0:00 prive via roland
Sat 2 May 2020 0:00 Oostakker ( st kruiswinkel) salons Boone Smishoekstraat 2 optreden met oa Dex Dylan
Sat 2 May 2020 15:00 Ninove zaal de roos Geraardsbergsestr 119 feest Den Bond VFG
Sun 10 May 2020 17:00 Aalst prive communie
Wed 20 May 2020 0:00 Gent communie prive
Fri 22 May 2020 0:00 prive aalst privefeest
Sat 23 May 2020 20:00 Berlare Verblijfpark Donkmeer Dendermondsestwg 35b 60 min optrden
Sun 24 May 2020 0:00 eigen familie communie communie
Sun 31 May 2020 0:00 Roosdaal Belleheide center Nicky Jones foute verjaardagsparty met verschillende artiesten
Sat 13 Jun 2020 0:00 Denderleeuw meer info volgt nog WithYouTV komt naar je toe ism Xfactor
Sat 13 Jun 2020 0:00 Denderleeuw "WithYouTv on tour " meer info volgt nog verschillende artiesten
Sat 20 Jun 2020 0:00 Denderwindeke huwelijk prive
Sat 20 Jun 2020 21:00 Oudegem privefeest 5 jaar huwelijk
Sun 28 Jun 2020 20:00 St Gillis Dendermonde Cafe Pertotal Burgemeester Potiaulaan 56a 2x60 min optreden
Sat 4 Jul 2020 0:00 huwelijk prive prive Oordegem
Sat 11 Jul 2020 0:00 prive verrassingsfeest verjaardag
Sat 18 Jul 2020 0:00 Ledegem prive huwelijk
Sun 19 Jul 2020 14:00 Bredene Info volgt later "WithYouTV on tour "
Sun 19 Jul 2020 14:45 Herfelingen Waanzinnig weekend tent Mollestraat 1a heel wat artiesten gratis inkom
Sat 25 Jul 2020 0:00 Westerlo Camping t Heultje Kempische Ardennen optreden 's avonds
Fri 7 Aug 2020 20:00 Luxemburg Camping" Im Aal" 1 Rue Camping Aal, 9650 Esch-sur-Sûre, Luxemburg gratis inkom
Sat 8 Aug 2020 0:00 huwelijk Wieze huwelijk prive
Sun 9 Aug 2020 15:00 Scheldewindeke Weidefeesten tent Hauwsestraat 60 min optreden
Fri 14 Aug 2020 0:00 Erembodegem huwelijk
Sat 29 Aug 2020 20:00 De Haan Camping Lispanne Vosseslag 20 60 min optreden gratis inkom
Sat 12 Sep 2020 0:00 prive 50 jarige jubilee
Sun 13 Sep 2020 15:30 Westerlo Camping t Heultje Kempische Ardennen 40 min optreden
Sat 19 Sep 2020 21:00 Kalken Cafe Apres Sport koffiestraat 70 60 min optreden gratis inkom
Sun 20 Sep 2020 0:00 Borsbeke huwelijk prive
Sun 27 Sep 2020 14:30 Zedelgem 2x45 min
Sun 27 Sep 2020 20:00 Aalst prive
Sat 3 Oct 2020 0:00 onder voorbehoud verjaardag
Sun 4 Oct 2020 19:00 Liedekerke Kermis Deppestraat Cafe De Post Nieuwstraat 18 gratis inkom ook nog andere optredens ervoor
Sat 10 Oct 2020 22:00 Ruisbroek - Puurs zaal Familieheem Gasthuisdreef 2 60 min optreden
Sat 17 Oct 2020 0:00 Westerlo Camping t Heultje Kempische Ardennen 60 min optreden
Sat 17 Oct 2020 16:00 Gottem -Deinze De Vlasschuur Ardense Jagerstraat optreden met Herbert en Angelo Martinez
Sun 15 Nov 2020 14:00 Waanrode zaal Bergendal Grote Vreunte 57 mogelijk tot het eten van spek en eieren
Fri 20 Nov 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 affiche met meer info volgt 3 dagen verblijf half pension drank en wijn aan tafel incl ( 138€ verblijf + eventueel 50€ bus)
Sat 21 Nov 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sun 22 Nov 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sat 28 Nov 2020 23:30 Nieuwkerken Waas ( bij Sint Niklaas) Ten Bos 33 prinsenbal
Fri 11 Dec 2020 0:00 Viane prive pensioen
Sun 13 Dec 2020 0:00 Denderleeuw Parochiezaal Kerstshow Xfactor optreden met Herbert , Bandit , sasha en Davy,
Thu 17 Dec 2020 14:00 Aalst okra
Sun 20 Dec 2020 0:00 Denderleeuw Kerstshow x factor
Sat 27 Mar 2021 0:00 Hamme Zaal Hambiance verdere info volgt verjaardagsevenement Claude
Sat 24 Apr 2021 18:00 Nieuwerkerken ( Aalst ) zaal de Volkskring , Nieuwerkerken-dorp 21 nieuwe full-CD voorstelling en showavond AmbiDance kaarten in VVK: 0478/257720 optreden van Gino Verano , Claude , Danny Diëgo, Frank Valentino

Vragen? Stuur ze gerust