Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Sat 20 Oct 2018 0:00 Schellebelle prive huwelijk
Sat 20 Oct 2018 21:00 Zele New Garden Verschillende optredens
Sun 21 Oct 2018 13:00 Beringen Hof ter Schaarbeek Slaagstraat 7 60 min optreden
Mon 22 Oct 2018 14:00 Aalst , ontmoetingscentrum De Brug ( gaat door in "De Living") Hertshage namiddagoptreden gratis inkom
Sun 4 Nov 2018 14:00 Aalst Zaal Beukenhof Langestraat St Maarten Optreden inschrijving noodzakelijk op 0474 46 61 91
Sun 4 Nov 2018 17:00 Aalst Halle 13 Hoge Vesten sint maarten feest inschrijving kinderen in Halle 13
Sat 24 Nov 2018 23:30 Nieuwkerken Waas Centrum Ten Bos ( aan de kerk) optreden met Madam zaza
Tue 11 Dec 2018 14:00 oostkamp seniorennamiddag
Sun 16 Dec 2018 0:00 Denderleeuw zaal breughel Dorp optreden met Jettie Pallettie , Gino Verano , Matthias Lens , Herbert , Davy en Sasha, Eveline Cannoot,Guy Neve, Leah Bean,Ben Five...
Sun 23 Dec 2018 0:00 ninove optreden met oa Zeeuwse Ricky merinfo volgt
Mon 31 Dec 2018 0:00 Herdersem Zaal Centrum Grote Baan 214 Oudejaarsavond met oa Gino Verano en verschillende artiesten oa Sabine , Gino Verano , Pascal Montelli en The Goddes Girls - met feestmaal - inschrijven noodzakelijk op 0475/666796
Sat 5 Jan 2019 0:00 St Gillis Dendermonde zaal Gildenhuis Otterstraat optreden met travestiegroep The Diamond Girls
Sat 19 Jan 2019 0:00 wetteren op prinsenverkiezing
Sat 2 Mar 2019 23:00 Zaventem Hof Ter Meeren Stationsstraat 103 optreden met oa De PitaBoys, Claude , Youri , Dex Dylan, Koen Moreno, Andre Boot en Geert denna - GRATIS INKOM
Sun 21 Apr 2019 16:30 Heultje Kempische Ardennen 1 paasevenement optreden met Gino Verano
Tue 30 Apr 2019 20:00 Oudenaarde Salons Mantovani Doorn 1 WithYouTV live uitzending finale Mister BeNeLux Adventure 2019
Sat 11 May 2019 0:00 oudegem communie prive
Sat 18 May 2019 21:00 Okegem communie prive
Sat 1 Jun 2019 21:00 Tielt-Winge Zaal De Maere Leuvensestwg 187 fanbal Xena met verschillende artiesten
Sat 15 Jun 2019 19:50 Dendermonde verdere info volgt nog
Sat 15 Jun 2019 22:00 Aalst prive huwelijk
Sat 24 Aug 2019 0:00 Belsele tent Moortelhoekstraat optreden met heel wat artiesten info volgt later
Sun 3 Nov 2019 14:00 Aalst Halle 13 Hoge Vesten St Maartenfeest kinderen inschrijven

Vragen? Stuur ze gerust