Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Wed 16 Oct 2019 20:45 Deinze optreden Femma
Sat 19 Oct 2019 22:00 Zele Zaal New Garden Gentsesteenweg 192 optreden met verschillende artiesten gratis inkom
Sat 26 Oct 2019 21:15 Koekelare zaal Bachelor fanbal Kira Corner met verschillende optredens oa Paspartou, Charlène NL
Sun 27 Oct 2019 13:30 Beeringen Hof ter Schaerbeek Slaagstraat 60 min optreden
Sun 27 Oct 2019 17:00 Galmaarden prive 60 min
Sun 3 Nov 2019 14:00 Aalst Halle 13 Hoge Vesten St Maartenfeest kinderen inschrijven
Sat 9 Nov 2019 22:30 Meeuwen-Gruitrode prive pensioen
Sat 30 Nov 2019 14:00 Camping t Heultje Kempische Ardennen sinterklaasfeest inschrijven kinderen 5€ en gratis inkom ( kinderen krijgen geschenk twv 20€)
Sat 30 Nov 2019 20:00 Denderleeuw Visvijver Manchet Scherpstraat 62 60 min optreden
Wed 25 Dec 2019 15:00 Aalst sporthal van school De Horizon "Kerst in de stad" gratis inkom
Sat 18 Jan 2020 20:00 tuss 20a 22 u optreden 2x 60 jarigen optreden Wichelen
Sat 8 Feb 2020 0:00 Oost Eeklo Parochiezaal verschillende artiesten
Fri 27 Mar 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 affiche met meer info volgt 3 dagen verblijf half pension drank en wijn aan tafel incl ( 138€ verblijf + eventueel 50€ bus)
Sat 28 Mar 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sun 29 Mar 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sat 11 Apr 2020 21:00 prive Dendermonde 60 jaar verjaardag
Sat 16 May 2020 0:00 Kemzeke zaal koerke Molenstraat 13 optreden bal spekkevrienden
Fri 22 May 2020 0:00 prive aalst privefeest
Sat 23 May 2020 0:00 Kemzeke zaal 't koerken Molenstraat 60 min optreden tvv kinderkankerfonds
Sun 24 May 2020 0:00 eigen familie communie communie
Sat 13 Jun 2020 0:00 Denderleeuw meer info volgt nog WithYouTV komt naar je toe ism Xfactor
Sat 13 Jun 2020 0:00 Denderleeuw "WithYouTv on tour " meer info volgt nog verschillende artiesten
Sat 4 Jul 2020 0:00 huwelijk prive prive Oordegem
Sat 18 Jul 2020 0:00 Ledegem prive huwelijk
Sun 19 Jul 2020 14:00 Bredene Info volgt later "WithYouTV on tour "
Sun 9 Aug 2020 15:00 Scheldewindeke Weidefeesten tent Hauwsestraat 60 min optreden
Fri 14 Aug 2020 0:00 Erembodegem huwelijk
Sun 27 Sep 2020 14:30 Zedelgem 2x45 min
Sun 27 Sep 2020 20:00 Aalst prive
Thu 17 Dec 2020 14:00 Aalst okra
Sun 20 Dec 2020 0:00 Denderleeuw Kerstshow x factor

Vragen? Stuur ze gerust