Top

Agenda

Datum Hoe laat Locatie Informatie
Sun 2 Aug 2020 17:00 Ninove (aan zwembad) Dokter Frans Hemerijcksplein optreden samen met oa Luc Jones
Sat 29 Aug 2020 20:00 De Haan Camping Lispanne Vosseslag 20 60 min optreden gratis inkom
Sat 19 Sep 2020 21:00 Kalken Cafe Apres Sport koffiestraat 70 60 min optreden gratis inkom
Sun 20 Sep 2020 0:00 Borsbeke huwelijk prive
Sat 26 Sep 2020 23:00 Liedekerke prive communie (nieuw)
Sun 27 Sep 2020 18:30 Aalst prive communie
Sat 3 Oct 2020 0:00 onder voorbehoud verjaardag
Sun 4 Oct 2020 19:00 Liedekerke Kermis Deppestraat Cafe De Post Nieuwstraat 18 gratis inkom ook nog andere optredens ervoor
Sat 10 Oct 2020 22:00 Ruisbroek - Puurs zaal Familieheem Gasthuisdreef 2 60 min optreden
Sat 17 Oct 2020 0:00 Westerlo Camping t Heultje Kempische Ardennen 60 min optreden
Sat 17 Oct 2020 16:00 Gottem -Deinze De Vlasschuur Ardense Jagerstraat optreden met Herbert en Angelo Martinez
Sun 15 Nov 2020 14:00 Waanrode zaal Bergendal Grote Vreunte 57 mogelijk tot het eten van spek en eieren
Fri 20 Nov 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 affiche met meer info volgt 3 dagen verblijf half pension drank en wijn aan tafel incl ( 138€ verblijf + eventueel 50€ bus)
Sat 21 Nov 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sun 22 Nov 2020 0:00 ardennen Hotel Vayamundo Ol Fosse d'outh 1 3daags verblijf
Sat 28 Nov 2020 23:30 Nieuwkerken Waas ( bij Sint Niklaas) Ten Bos 33 prinsenbal
Fri 11 Dec 2020 0:00 Viane prive pensioen
Sun 13 Dec 2020 0:00 Denderleeuw Parochiezaal Kerstshow Xfactor optreden met Herbert , Bandit , sasha en Davy,
Thu 17 Dec 2020 14:00 Aalst okra
Sun 20 Dec 2020 0:00 Denderleeuw Kerstshow x factor
Sat 6 Mar 2021 20:00 Parike- Brakel Feestcomplex Europa Steenweg 18a optreden met oa SERGIO, DANNY DE ROOVER , LINO, SHANCY, JOHNNY MONTERO, KURT BURGELMAN (zanger BIEZEBAAZE)
Sat 27 Mar 2021 0:00 Hamme Zaal Hambiance verdere info volgt verjaardagsevenement Claude
Sat 24 Apr 2021 18:00 Nieuwerkerken ( Aalst ) zaal de Volkskring , Nieuwerkerken-dorp 21 nieuwe full-CD voorstelling en showavond AmbiDance kaarten in VVK: 0478/257720 optreden van Gino Verano , Danny Diëgo, Frank Valentino
Sun 2 May 2021 0:00 Roosdaal Belleheide center Omer de Vitslaan 52 Foute party met Nicky Jones en vele andere
Sun 23 May 2021 0:00 Berlare Verblijfpark Donkmeer Dendermondsestwg 35b 60 min optreden
Sun 27 Jun 2021 20:00 St Gillis Dendermonde Cafe Pertotal Burgemeester Potiaulaan 56a 2x60 min optreden
Sun 11 Jul 2021 18:00 Textradio 20 jaar jubilee Textradio 20 jaar jubilee met het grootste sprinkastelen festival met ong 40 artiesten gedurende 3 dagen
Sun 18 Jul 2021 14:00 Bredene Info volgt later "WithYouTV on tour "
Sun 18 Jul 2021 14:45 Herfelingen Waanzinnig weekend tent Mollestraat 1a heel wat artiesten gratis inkom
Sun 8 Aug 2021 0:00 Scheldewindeke Weidefeesten tent Hauwsestraat 60 min optreden
Sat 28 Aug 2021 22:00 Belsele Tent Moortelhoekstraat Belsele Shlagert met oa Christoff, Garry Hagger, Louis Flion, Diego, Swoop

Vragen? Stuur ze gerust