Ambiance verzekerd!

Frank van AmbiDance brengt vooral ambiance nummers en meezingers afgewisseld met enkel eigen typetjes op eigen muziek wat hem vooral uniek maakt in zijn genre.

Agenda

Datum

Hoe laat

Locatie

Informatie

Sat 21 May 2022

18:30

Hamme Cafe De Nieuwe Buren Vlierkouter

Verschillende Optredens

Sat 21 May 2022

22:00

Geraardsbergen

Prive

Sun 22 May 2022

14:00

Waasmunster Feesttent Sousbeekstraat ( Rechtover De Kerk)

60 Min Optreden

Wed 25 May 2022

15:30

Liedekerke Binnenkoer Gemeentehuis ( Bij Slecht Weer Warandezaal Gemeentehuis)

Kinderanimatie

Thu 26 May 2022

16:00

Liedekerke Binnenkoer Gemeentehuis

Tvv Warmste Week Op Programma Oa 14u Nicky Jones, 15u Yves Segers, 16u AmbiDance , 17u Sergio, 18u Soulbrothers

Sun 29 May 2022

15:30

Velzeke Vlooienmarkt Romeins Plein

Vlooienmarkt Optreden In Openlucht Voor Radio MFM Met Oa Nico , Bart, Danny Diego,... Gratis Evenement

Fri 3 Jun 2022

21:00

Bambrugge

Prive Huwelijk

Sat 4 Jun 2022

14:00

Aalst

Huwelijk Prive

Sun 5 Jun 2022

0:00

Zottegem Cafe The Flair, Kazernestraat 13

Gratis Inkom Pinksterenkermis

Mon 6 Jun 2022

16:00

Gent (9042) FC Sint Kruis Winkel Tent Barkstraat 8

Seniorennamiddag Met Optreden Van Magic Ivo En Luc Steeno

Sat 11 Jun 2022

14:00

Herdersem Weide Kouterbaan ( Naast Kerkhof Herdersem)

Food Truck Festival Gratis Optreden Met Verschillende Optredens

Sat 11 Jun 2022

17:00

Denderleeuw Meer Info Volgt Nog

40 Min Optreden Samen Met HERBERT Davy , Sascha , BEN Five, Bandit, LUC VAN MEEUWEN, Salim Segers, AmbiDance, Chris Moran, Dirk En Danny Brendo

Sat 11 Jun 2022

23:00

Borsbeke Voetbalkantine Ijzerwegstraat 12

Gratis Inkom

Sat 18 Jun 2022

21:40

Hamme Zaal Hambiance

Fanbal Claude Met Optreden Van Laura Lynn, ... Kaarten 0493/ 589377

Sat 25 Jun 2022

0:00

Zottegem Verdere Info Volgt

Optreden Voor Lino Met Oa Filip D'haeze, Phill Kevin,...

Sat 25 Jun 2022

23:55

Hemelveerdegem Café 'T Karrewiel

60 Min Optreden

Fri 1 Jul 2022

0:00

Zele New Garden

Gratis Inkom Met Nog Optredens

Fri 1 Jul 2022

19:30

Lede Parkconcert

Gratis Optreden In Openlucht Samen Met U2 Tribute

Sat 2 Jul 2022

19:00

Tollembeek St Leonardus 40a

Gratis Inkom Mogelijkheid Tot Bbq

Sat 9 Jul 2022

20:00

Elingen

Privefeest

Sun 17 Jul 2022

17:00

Herfelingen Tent

Waanzinnig Weekend Met Heel Wat Optredens

Sat 30 Jul 2022

15:00

Bredene Camping Ter Hoeve Vloedstraat 15

Optreden Van Verschillende Artiesten Gratis Inkom

Sat 30 Jul 2022

21:00

Berlare Camping Bareldonk Schriekenstraat 37

Verschillende Optredens En BBQ Mogelijk

Sun 31 Jul 2022

17:00

Ninove (Op Parking Aan Zwembad) Dokter Frans Hemerijcksplein

Verschillende Optredens Gratis Inkom

Fri 5 Aug 2022

20:00

Idegem (Geraardsbergen) Cafe Cindy's BAR'tje Ankerstraat 7

2x45 Min Optreden Kermis Gratis Inkom Buitenoptreden

Sat 6 Aug 2022

21:00

De Haan Camping Lispanne Vosseslag 20

60 Min Optreden

Sun 7 Aug 2022

18:00

Lokeren Terras Aan Cafe New Prior, Markt 21

Lokerse Feesten Gratis Inkom

Sat 13 Aug 2022

0:00

Komt Nog

Huwelijk Prive (Nieuw)

Sat 13 Aug 2022

14:00

Herdersem Weide Kouterbaan (Naast Kerkhof Herdersem)

Wolfs Summerbar Gratis Inkom

Sun 14 Aug 2022

0:00

Langdorp Fanfarezaal

Optreden Met Oa PartyPoppers, Madam Zaza,...

Sat 20 Aug 2022

0:00

Kortrijk Camping Kitch (Schlagertent)

Kamping Kitch Info Volgt Nog

Sun 4 Sep 2022

0:00

Bredene Staf Versluys Kapelstraat 76

Iedereen Welkom

Sat 10 Sep 2022

0:00

Iddergem (Denderleeuw) Parochiaal Centrum Sint Antoniusstraat 1

Gratis Inkom Met Vrijkaart ( Kan Bekomen Worden Op 0476 40 37 05) Optreden Met Chris Moran , Ben Five, Gino , Dirk En Carine, Sandra,...

Sat 17 Sep 2022

21:00

Cafe Apres Sport Koffiestraat 70

Gratis Inkom

Sun 18 Sep 2022

0:00

Nieuwerkerken Biertent Op Het Kerkplein

Gratis Inkom Iedereen Welkom

Sat 24 Sep 2022

18:00

Aalst , Zaal Sint Anna, Roklijf 2

Schlagerfestival Aalst Met Oa Christoff, Lindsay, Laura Lynn, Swoop, Danny Diego, Jennifer Berton , Yordi, Natasja En Edwin, Yvan Verelli, Patrick Lori , Claude , Glenn Thienpont

Sat 24 Sep 2022

22:00

Wetteren Feestzaal , Schooldreef 40

60 Min Optreden

Sat 24 Sep 2022

23:55

Poederlee

Prive Huwelijk

Sat 26 Nov 2022

23:30

Nieuwkerken Waas (Bij Sint Niklaas) Ten Bos 33

Prinsenbal

Sat 3 Dec 2022

22:00

Lebbeke

Prive Spaarkassouper

Sat 10 Dec 2022

14:00

Ternat (Sint Katharina Lombeek)

Prive Optreden Mindervaliden

Sat 10 Dec 2022

22:00

Kester (Lennik) Zaal Jagershof

Verlichte Tractortocht Gratis Inkom Optreden Met Yves Segers , Fret Tet En De Swinging Tepelboys En Stripteaseact

Sat 31 Dec 2022

0:00

Lebbeke Zaal Kletterhof

Optreden Show Met Eten Met Oa Gino Verano,... Verdere Info Volgt

Sat 7 Jan 2023

21:30

Bredene Staf Versluys Kapelstraat 76

60 Min Optreden

Fri 14 Apr 2023

0:00

Staden Zaal Swok, Ooststraat

Optreden Samen Jetti Paletti

Sat 29 Apr 2023

0:00

Cafe Apres Sport Koffiestraat 70

10 Jarig Bestaan Optreden Met Oa Yves Segers, Unforgetables, En ....